Vítáme Vás na stránkách prodejní sítě Světa barev

SVĚT BAREV představuje v České republice největší síť prodejen barev, laků a malířských potřeb. Téměř 170 vybraných specializovaných prodejců nabízí kvalitní produkty z tuzemské, ale i zahraniční produkce včetně tónování barev a omítek na počkání. Odborně vyškolený personál a profesionální přístup jsou garancí spokojeného nákupu v prodejnách SVĚT BAREV.

Prodejní síť SVĚT BAREV byla založena v roce 2006 s cílem vybudovat síť specializovaných maloobchodních prodejců barev, laků a příslušenství pro hobby spotřebitele, ale i řemeslníky a průmyslové výrobní společnosti. Prvořadou snahou všech prodejců pod hlavičkou sítě SVĚT BAREV je navázat se zákazníkem kontakt, který bude protiváhou nezájmu, s nímž se zákazník může setkat zejména při nákupu složitějšího nátěrového systému ve velkoplošných prodejnách.

Prodejní síť SVĚT BAREV nabízí široký sortiment největšího českého výrobce barev a laků společnosti COLORLAK, a.s., ale samozřejmě také produkty od dalších 50 tuzemských, ale i zahraničních výrobců.

Cílem prodejní sítě SVĚT BAREV je, aby každý nákup byl příjemnou záležitostí, která bude zárukou spokojeného zákazníka, ten se pak bude s radostí vracet nejenom pro barvu, ale i pro odbornou radu.


Partneři sítě: